kontakt
briller
leker
fritid
lokaler

Telefon sentralbord: +47 67 16 20 00
Telefaks: +47 67 16 20 01

Beliggenhet:

 

Spørsmål vedrørende leker, rekvisita, småelektronikk og mobiltilbehør:
Terje Lauritzsen
Tel 67 16 20 02
terje@robarnesen.no

Spørsmål vedrørende sol-/lesebriller/fritid og tekstil:
Stein Lauritzsen
Tel 67 16 20 05
stein@robarnesen.no

Spørsmål vedrørende sport:
Henrik Lauritzen
Tel 67 16 20 04
henrik@robarnesen.no

Spørsmål vedrørende produkter og lagerbeholding:
Jonas Lauritzen
Tel 67 16 20 06
jonas@robarnesen.no

Spørsmål vedrørende regnskap og faktura:
Carita Rutgersson
Tel 67 16 20 07
carita@robarnesen.no

Spørsmål vedrørende ordre og faktura:
Hanne Morstad
Tel 67 16 20 03
hanne@robarnesen.no

Åpningstider på showroom og kontor: kl. 09.00-16.00.
Besøk på showroom, kun etter avtale med Terje eller Stein.

Rob. Arnesen   |   Fossumveien 23   |   1359 Eiksmarka   |   Tel +47 67 16 20 00   |   Fax +47 67 16 20 01